onas

O nas

Dbamy o to aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie

W Sensum Mobile każde dziecko jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, a jego sukces osobistą satysfakcją terapeuty.

Zbigniew Przyrowski, założyciel

Historia Sensum Mobile 

 • 1995

  Powstanie Sensum Mobile

  Powstaje pierwszy w Polsce prywatny gabinet terapii i diagnozy zaburzeń Integracji Sensorycznej. Początki są skromne – jedno pomieszczenie w prywatnym mieszkaniu założyciela – Pana Zbigniewa Przyrowskiego.

 • 2008

  Przekształcenie gabinetu w poradnię

  Pan Zbigniew Przyrowski, z racji wzrastającego zainteresowania Integracją Sensoryczną przekształca prywatny gabinet w przychodnię – otwiera ją w samodzielnej siedzibie na Bielanach przy ul. Rydla 56.
  Powstają 4 profesjonalnie wyposażone sale: 2 sale do terapii, sala do diagnoz oraz sala logopedyczna. Pan Zbigniew Przyrowski w siedzibie poradni rozpoczyna program szkoleń dla terapeutów.

 • 2011

  Rozwój poradni

  Następuje dalszy rozwój Sensum Mobile, powstaje dodatkowa sala terapii zaburzeń Integracji Sensorycznej przy ul. Rydla 56, oraz sala do terapii w nowym miejscu – przy ul. Spytka z Melsztyna 14 wyposażona jako jedna z pierwszych w Polsce w innowacyjny system SENSIS.

 • 2015

  Nowe Sensum Mobile

  Sensum Mobile zyskuje całkiem nową, własną siedzibę na Mokotowie w Warszawie z 4 salami do terapii zaburzeń integracji sensorycznej, gabinetami do diagnozy, do zajęć logopedycznych i nowych działalności poradni. Rusza również nowa strona internetowa.