fbpx

Urodziny w Centrum Procesów Sensorycznych

Zapewniamy wspaniałą i nietypową zabawę między innymi na Sali Doświadczania Świata. Animator – doświadczony terapeuta SI poprowadzi zabawy z wykorzystaniem specjalnych sprzętów i rekwizytów pobudzając i ćwicząc zmysł równowagi, dotyku, węchu, wzroku, słuchu a nawet i smaku.

Proponujemy dwie godziny zabawy w tym 0,5 – 1 godzinę (w zależności od preferencji) zabawy na dużej sali do zajęć grupowych z zakresu dużej motoryki. Kształtki, tory przeszkód, trenery równowagi, chusta animacyjna, zabawki sensoryczne, podwieszane huśtawki to tylko drobna część rzeczy jakimi animator posłuży się podczas naukowej zabawy.

Kolejna 1-1,5 godziny to już wspaniała polisensoryczna zabawa na naszej jedynej w swoim rodzaju sali doświadczania świata utrzymanej w konwecji kosmicznego wszechświata. Czeka na was łóżko wodne, podświetlany basen z piłeczkami, tuba huraganowa, ściana bąbelkowa, aromatyzator, świetlna drabina, kaskada światłowodowa, lampki, zabawki świetlne, światło i akcesoria UV, porjektory itd. a wszystko to pod okiem specjalisty.

 

Koszt urodzin to 550 zł/2h dla maks 10 dzieci plus około 15 minut na poczęstunek/prezenciki (w cenie kawa z ekspresu dla rodziców i woda niegazowana z dystrybutorów wody) Rodzice mogą przynieść swój poczęstunek i tort. Możemy również zapewnić poczęstunek i tort, cena ustalana indywidualnie.